Informujemy, że od dnia 19 kwietnia 2021r. wracamy do zajęć sportowo - rekreacyjnych na Orliku, godziny otwarcia znajdują się w zakładce Orlik w harmonogramie na miesiąc kwiecień. Szczegóły dotyczące terminów dostępności boisk wchodzących w skład kompleksu boisk Orlik do ustalenia z animatorami na Orliku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie „Miejsca warte odwiedzenia na terenie Stowarzyszenia LGD „Leśna Kraina Górnego Śląska” wszystkich mieszkańców z obszaru LGD. Celem konkursu jest poszerzenie bazy ciekawych i atrakcyjnych miejsc naszego regionu znajdującej się na stronie www.ekomuzea.pl
Chcemy, aby mieszkańcy aktywnie uczestniczyli w tworzeniu wyjątkowego miejsca w sieci, które gromadzi informacje o naszej wspaniałej okolicy, czyli obszarze działania “LGD Leśna Kraina Górnego Śląska”
Nagrody dla laureatów: 300 zł. w formie karty podarunkowej do sklepu z akcesoriami turystycznymi i sportowymi MARTERS SPORT.
Szczegółowe informacje dotyczące konkursu zawiera Regulamin Konkursu wraz z załącznikami do pobrania: https://lesnakrainalgd.pl/aktualnosci/542/wydluzenie-terminu-przyjmowania-zgloszen-do-konkursu-34miejsca-warte-odwiedzenie-na-terenie-stowarzyszenia-lgd-34lesna-kraina-gornego-slaska3434

W związku z decyzjami rządu o wprowadzaniu kolejnych obostrzeń informujemy, że kompleks boisk Orlik w Wielowsi zostaje w dniach od 27 marca do 9 kwietnia 2021r. zamknięty. Miejmy nadzieję, że decyzje rządu doprowadzą do spadku zachorowań i powrotu do zajęć sportowych.

Gmina Wielowieś informuje, że od 01.03.2021r. rozpoczynamy sezon na Orliku, który potrwa do 30.11.2021r. o ile sytuacja epidemiczna w kraju i związane z nią obostrzenia na to pozwolą. O szczegółach zajęć organizowanych na Orliku jak i harmonogramie dostępności boisk wszelkich informacji udzielą osobiście Animatorzy dostępni na boisku w godzinach umieszczonych w harmonogramie lub telefonicznie pod nr 694942134, 506307654.

1800 Boisk Orlik i 2687 Animatorów, którzy będą na nich prowadzić zajęcia. Tak wyglądają liczby projektu Lokalny Animator Sportu w roku 2020. Niezmiernie miło nam poinformować, że wśród wybranych boisk oraz animatorów jest Orlik w Wielowsi oraz dwóch animatorów, którzy będą prowadzili na nim zajęcia.
Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych do korzystania z Orlika w Wielowsi.
Szczegóły dot. godzin otwarcia i prowadzonych zajęć u Animatorów pod nr tel. 500195997 w dni powszednie od godz. 17:00 do 22:00.

Informujemy, że w 3 etapie znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem tj. od dnia 18 maja na Orliku będzie mogło jednocześnie ćwiczyć maksymalnie 14 osób plus 2 trenerów. Nadal obowiązywać będzie zakaz korzystania z szatni, udostępniona będzie jedna toaleta, na obiekt przychodzimy w maseczkach. Przed wejściem i w momencie schodzenia z boiska dezynfekujemy ręce.

Informujemy, że od 04.05. 2020r. w ograniczonym zakresie będzie otwarty kompleks boisk Orlik. Obiekt czynny będzie od godz. 17:00 do 20:00 w dni powszednie zgodnie z harmonogramem umieszczonym na terenie obiektu oraz dostępnym na stronie internetowej oraz na facebooku. Na terenie obiektu może przebywać jednocześnie maksymalnie 6 osób. Szczegóły dotyczące zasad bezpieczeństwa oraz czasu przebywania na obiekcie przekażą animatorzy na miejscu. Przypominamy, że w dalszym ciągu obowiązuje zakaz przemieszczania się dzieci do lat 13 bez opieki osoby dorosłej.

Informujemy, że w ramach działań profilaktycznych związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 zawiesza się zajęcia na ORLIKu w Wielowsi do odwołania.

Informujemy, że w ramach działań profilaktycznych związanych z koronawirusem zawiesza się zajęcia na ORLIKu w Wielowsi w okresie od 12. do 25. marca b.r.

Serdecznie zapraszamy do udziału w XX Indywidualnych Mistrzostw Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym - 2019, które Powiat Gliwicki organizuje we współpracy z Miastem Pyskowice oraz Uczniowskim Klubem Sportowym Feniks z Pyskowic w Hali im. Huberta Wagnera w Pyskowicach, przy ul. Strzelców Bytomskich 1a, w sobotę, 12 października 2019 roku od godz. 10.00. Szczegóły na plakacie!
tenis2019-plakat.pdf
tenis2019-regulamin.pdf
tenis2019-oswiadczenie.pdf
tenis2019-zgoda_na_udzial_dziecka.pdf