Szanowni Państwo,
informujemy, że ze względu na zwiększającą się liczbę zachorowań spowodowanych koronawirusem dostępność Urzędu Gminy Wielowieś dla klientów w dalszym ciągu pozostanie ograniczona.
W trosce o wzajemne bezpieczeństwo apeluję do Państwa o ograniczenie wizyt w Urzędzie Gminy Wielowieś WYŁĄCZNIE do spraw WAŻNYCH I TERMINOWYCH.  
W dalszym ciągu rekomenduję załatwianie wszelkich spraw drogą telefoniczną oraz elektroniczną, za pośrednictwem operatora pocztowego oraz usług internetowych oferowanych przez administrację publiczną, w tym za pośrednictwem  e-PUAP.
W przypadku konieczności załatwienia spraw nie cierpiących zwłoki oraz terminowych prosimy o telefoniczne uzgodnienie terminu wizyty z pracownikiem  merytorycznym (numery telefonów i adresy poczty elektronicznej na stronie internetowej Urzędu: https://www.wielowies.pl/index.php/urzad-gminy/referaty-i-stanowiska).
TELEFONICZNY kontakt z Urzędem Gminy możliwy jest w następujących godzinach:
            poniedziałek, wtorek, środa    7.00 – 15.00
            czwartek                7.00 – 17.00
            piątek                    7.00 – 13.00.
Przy wejściu do budynku Urzędu znajduje się skrzynka podawcza, do której należy składać dokumenty bez konieczności wchodzenia do budynku. Klienci, którzy osobiście przybędą do Urzędu będą obsługiwani wyłącznie na parterze budynku w wyznaczonym do tego stanowisku.
Zachęcam do korzystania z bezgotówkowych form płatności: za pomocą internetowych rachunków bankowych na numer konta podany na stronie internetowej Urzędu Gminy: https://www.wielowies.pl/index.php/urzad-gminy/dane-podstawowe
lub w KASIE Orzesko-Knurowskiego Banku Spółdzielczego w Wielowsi.